RECRUTĂM

HOME FORUM Bun venit pe MovieNews.ro RECRUTĂM

This topic contains 9 replies, has 2 voices, and was last updated by  Claudiu Petrescu 2 years, 7 months ago.

• Author

Claudiu Petrescu
    Keymaster

După cum spune şi titlul, MovieNews.ro face recrutări în mai multe domenii/categorii. Aşadar dacă eşti pasionat de filme şi seriale, căutăm membrii să se alăture echipei noastre. Sunt locuri libere la redactori de ştiri (chiar şi pe categorii), traducători de trailere, moderatori de forum, recenzori, responsabil de relații publice şi de reclame şi promovări şamd. Cunoaşterea platformei WordPress este un avantaj. Ne puteți contacta prin formularul de Contact de pe site sau pe aici. Vă aşteptăm!

• #35589 Reply

Mihai Stanciu

Buna ziua, as fi incantat sa pot colabora cu dumneavoastra. As putea face recenzii, m-am apucat serios de ele pe blog, anul acesta. Plus ca sunt deja redactor al unei publicatii online si cunosc destul de bine platforma WordPress.
    Imi puteti da mai multe detalii?

Multumesc mult, in asteptarea unui raspuns, va urez o zi linistita!

• #35848 Reply

Santa Gabriel

Mai multe informatii va rog. Mi-ar placea sa fac parte dintr-o astfel de echipa. Care sunt conditiile?

Off-topic: Site-ul personal (tot wordpress) se va inchide in curand pt ca de unu singur nu am facut fata.

• #35892 Reply

Claudiu Petrescu
      Keymaster

După cum spuneam. Contactează-mă utilizând mailul s-au forumularul de contact din josul paginii.

• #35888 Reply

admin

Dă-mi un mail, te rog.

• #36720 Reply

Iulian

Buna ziua! As dori mai multe informatii va rog! Multumesc anticipat!

• #36722 Reply

Claudiu Petrescu
    Keymaster

Iulian ți-am dat mail.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

• #42217 Reply

Claudiu Petrescu
    Keymaster

Continuăm să recrutăm. Vă aşteptăm!

• #47412 Reply

Dacul

Mă interesează o colaborare cu dumneavoastră.
    Sunt pasionat de tot ce ține de filme, pot spune că sunt un cinefil cu ceva vechime.

• #48404 Reply

Claudiu Petrescu
      Keymaster

Scuze de răspunsul târziu. Folosește formularul de contact din josul pagini sau trimite un mail. Mulțumesc.

Reply To: RECRUTĂM
Your information:

Social Media

14,351FaniÎmi place
34CititoriConectați-vă
5,319CititoriConectați-vă
1,337CititoriConectați-vă
259AbonațiAbonați-vă

E vreme de mers la film?

Bucharest
few clouds
23 ° C